TRYB JASNY/CIEMNY

Co możesz nieświadomie robić źle?

Czasem zupełnie, wydawałoby się niewinne rzeczy, okazują się być bardzo negatywne w skutkach. Oj, jak tam się raz pozwoli... Jak się raz zrobi... O papierosach też się tak mówi na początku ;)

Wypracowanie w sobie dobrych wzorców to dobry początek. Sprawdź czy nie popełniasz nieświadomie, któregoś z błędów wychowawczych!    Autor: Anna Polcyn

Komentarze

 1. Na pewno wiele rzeczy robimy nieświadomie, ale warto nad tym pracować i starać się wyeliminować pewne zachowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteśmy rodzicami, nie zawsze jesteśmy idealni i popełniamy błędy. Mimo wszystko to umieć wyciągmąć z takich błędów wnioski je naprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nienawidzę jak dzieciom po upadku wmawia się, że nie boli. Boli, każdego boli. Łatwiej jednak porozmawiać, że nie trzeba robić tragedii, zrozumieć, przytulić oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsza, moim zdaniem, jest w tych sytuacjach praca nad sobą i staranie się najpierw pomyśleć, a później powiedzieć daną rzecz w inny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 5. czasami cisną mi się właśnie takie słowa na usta, ale na szczęście szybko odzyskuję rezon i ich nie wypowiadam. Staram się wspierać moje dzieci w dążeniu do celu, a nie pokazywać im, ze się do niczego nie nadają

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba ten wpis. Jest przede wszystkim świetną dawką informacji oraz edukacji dla rodziców. Niestety nie zawsze wiemy co nieświadomie mozemy robić źle względem naszego dziecka.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie

instagram

Copyright © Widzę Podwójnie